Philips Series 1000 S1100/04

Snadné a pohodlné holení tváře nabízí holicí strojek Philips Series 1000 S1100/04. Samoostřící čepele CloseCut oholí Vaši tvář do hladka a díky pohyblivým frézkám oholíte snadno i kontrury Vaší tváře.

Skladem
Prodejní cena vč. DPH 999 
Počet ks
Podrobný popis produktu

Jednoduché čištění

 

Součástí strojku je také čistící kartáček, a proto je jeho čištění velmi jednoduché a nenáročné. Stačí jenom odklopit hlavu pomocí tlačítka a vyčistit ji čistícím kartáčkem. Provoz strojku probíhá pouze s kabelem. O aktivaci vás informuje svítící kontrolka LED.

Snadné holení

 

Samoostřicí břity jsou vysoce odolné a hravě si poradí s každým typem vousů. Samy se brousí během holení, takže máte jistotu, že vám přístroj vydrží šlapat jako hodinky po dlouhé roky.

4 směry pohybu

 

Hlavice Flex nabízí čtyři směry pohybu jednotlivých hlav. Strojek proto výborně okopíruje kontury vašeho obličeje a nezanechá na něm ani jeden chloupek, který tam nepatří.

 Snadná údržba

 

Stačí pouze stisknout tlačítko a hlavy se vyklopí. Využitím přiloženého čisticího kartáčku jemně vyčistíte nástavec, aby se v něm vousy neusazovaly a přístroj fungoval, jak má.

Nedojde mu šťáva

 

Provoz s kabelem vám zajistí nekonečnou porci zábavy. Vytvarujte si vousy do sebemenšího detailu bez rizika, že by vám v polovině došla baterie a zařízení vypovědělo službu.