Napájecí zdroj pulsní s výhybkou 300mA

Použité technologie napájecího zdroje snižují spotřebu v provozu bez zatížení, až o 90% proti klasickému napájecímu zdroji.
Díky vyšší účinnosti dokáže, ve srovnání s běžnými adaptéry, v běžném provozu ušetřit až 30% el.energie.
Napájecí zdroj BEN-12SP je vybaven ochranným obvodem proti náhodnému zkratu na anténním vstupu. LED dioda indikuje přítomnost výstupního napětí a správnou funkci napájecího zdroje.
Použité technologie napájecího zdroje snižují spotřebu v provozu bez zatížení, až o 90% proti klasickému napájecímu zdroji.
Integrovaná napájecí výhybka umožňuje napájení předzesilovače/ zesilovače umístěného v anténní krabičce, pomocí stejného koaxiálního kabelu, po kterém je přenášen DVB-T signál do televizního přijímače.
Pulsní stabilizovaný napájecí zdroj je určen k napájení předzesilovačů/ zesilovačů v malých anténních systémech vyžadujících 12 V stejnosměrné napětí s maximální spotřebou do 300 mA.
Napájecí zdroj BEN-12SP je vybaven F zásuvkami pro připojení F konektorů, což značně urychluje a usnadňuje montáž koaxiálního kabelu.
Adaptér vyhovuje požadavkům mezinárodních standardů ECO-design, CE. Tyto standardy zaručují nízkou spotřebu při „stand-by-mode“ bez zatížení a tím i redukci CO2 emisí.

Na objednávku
Prodejní cena vč. DPH 129 

Dostupné na objednávku.

Počet ks
Podrobný popis produktu

délka přívodního kabelu: neuvádí se výstupní proud: 300 mA provedení: SMPS spínaný určeno pro: napájení anténních předzesilovačů napájecí výhybka: ano výstupní napětí: 12 V spotřeba v pohotovostním režimu: <0,3 W napájecí kabel: 1,5 m vstupní konektor výhybky: F konektor výstupní konektor výhybky: IEC průchozí útlum napájecí výhybky: 1 dB ECO design: ano vstupní napětí: 110–230 V produkt: napájecí zdroj filtrační kondenzátor: 470 µF max. zatížení výstupu stálé/ve špičce: 300 mA prodejní obal: 1 ks, krabice rozměr: 70 × 57 × 23 mm