Nabíjecí bat. GP ReCyko+ Pro Photo Flash 2600 (AA)

Tyto baterie byly speciálně vyvinuty pro použití ve fotoaparátech a blescích. Spojují nejmodernější výrobní technologie za účelem dosažení optimálního výkonu při focení.
Vynikají super-rychlou odezvou pro pořízení více fotografií v krátkém intervalu, takže nepřijdete o žádný z krásných momentů během Vaší rodinné, kulturní či sportovní akci.
Navíc je můžete použít ihned po zakoupení a rozbalení, bez nutnosti předchozího nabíjení. V porovnání s konkurencí disponují rovněž velmi vysokou výdrží, kdy na jedno nabití pořídíte až 1 400 snímků.
Tato hodnota je pouze orientační a je ovlivněna zejména použitým bleskem, nebo technikou focení.
Díky všem těmto skvělým vlastnostem se jedná o možná nejlepší možnou volbu pro amatérské i profesionální fotografy a horkou novinku z dílny GP Batteries pro rok 2016.

Skladem
Prodejní cena vč. DPH 112 
Počet ks
Podrobný popis produktu

napětí: 1,2 V možnost nabíjení: ano chemické složení: NiMH kategorie/řada: ReCyko+ Pro prodejní obal: 4 ks, plastová krabička cena za množství: cena za 1 ks rozměr: 14,5 × 50,5 mm počet nabíjecích cyklů: více než 500 velikost baterie: AA typ: HR6 (tužka, AA) kapacita: 2 600 mAh značka: GP max. skladovatelnost: neuvádí se provozní teplota: -20 °C až +50 °C hmotnost: 30 g